Jak uspořádat auto?

Chcete-li uspořádat své auto
Chcete-li uspořádat své auto, musíte pouze vyčistit auto, najít místo pro všechno a vytvořit prostory pro své speciální předměty.

Mnoho lidí bojuje s udržováním svého vozu v pořádku. Pokud se ocitnete v neustálém hledání toho, co potřebujete, nebo se snažíte najít místa pro uložení věcí, možná budete muset dát své auto do pořádku. Použitím několika organizačních strategií pro automobily získáte volný prostor a snadný přístup k tomu, co potřebujete. Chcete-li uspořádat své auto, musíte pouze vyčistit auto, najít místo pro všechno a vytvořit prostory pro své speciální předměty.

Metoda 1 ze 3: Vymazání vašeho auta

 1. 1
  Vytáhněte z vozidla všechny své větší předměty. Začněte tím, že odeberete předměty, jako je pracovní nebo sportovní vybavení. V závislosti na vašich aktivitách můžete mít vybavení, které používáte o víkendech, hračky, které patří vašim dětem, nebo tašku na tělocvičnu. Tyto předměty odkládejte stranou, dokud nebudete připraveni je uspořádat ve svém vozidle.
  • Když vytahujete věci z auta, zeptejte se sami sebe, zda je opravdu potřebujete mít neustále v autě. Pokud jde o sportovní vybavení vašeho dítěte, sportovní tašku nebo nářadí, které používáte k práci, můžete se rozhodnout, že je potřebujete. Na druhou stranu možná nebudete potřebovat velkou hračku, s níž si vaše dítě už nehraje, nebo letní plážové hračky, pokud je prosinec.
 2. 2
  Odstraňte z auta odpadky. Vyhoďte nebo recyklujte předměty, jako jsou staré lahve s vodou, obaly na potraviny, kousky potravin, ubrousky, rozbité předměty nebo jiné nečistoty. Pro tento krok možná budete chtít použít pytel na odpadky nebo plechovku, v závislosti na tom, kolik odpadu máte ve svém autě.
  • Nezapomeňte se podívat pod sedadly na odpadky, které se mohly pod sebou zasunout.
 3. 3
  Hledejte menší předměty, které potřebujete uložit. Projděte si auto a vyjměte menší předměty, jako jsou sluneční brýle, cestovní kapesníky, dětské knihy a CD. Umístěte tyto předměty do blízkosti svých větších předmětů, které plánujete vrátit do auta.
  • Při odstraňování předmětů z auta zkontrolujte, zda je možné některé z předmětů umístit do vašeho domova, nikoli do auta.
  Zda je opravdu potřebujete mít neustále v autě
  Když vytahujete věci z auta, zeptejte se sami sebe, zda je opravdu potřebujete mít neustále v autě.
 4. 4
  Otřete povrchy. K mytí nečistot z palubní desky, konzoly, volantu, dveří, zejména držáků nápojů, použijte mýdlový hadřík nebo prostředek na čištění interiérů automobilu. Vzhledem k tomu, že držitelé pohárů často shromažďují špínu, proveďte druhý průchod čistým hadrem, abyste se ujistili, že máte všechny drobky.
 5. 5
  Vysajte své podlahové desky a sedadla. I když je tento krok volitelný, máte-li v autě hodně dětí, domácích mazlíčků nebo jíte, je dobré ho vysát. Drobky mohou přilákat brouky a v průběhu času mohou začít páchnout. Bude snazší zajistit si organizované vozidlo, pokud je také čisté.
  • Zkuste na svém vysavači použít připojovací hadici.
  • Pokud máte ruční vakuum, může to být také dobrá volba.
  • Pokud nemáte vysavač a nemůžete si ho půjčit, zvažte návštěvu myčky aut. Většina myček automobilů má vysavače, které jsou vyrobeny právě pro automobily, a často se nemusíte ani nechat umýt, abyste je mohli používat.

Metoda 2 ze 3: najít místo pro všechno

 1. 1
  Použijte v konzole barevně označené tašky. K ukládání věcí do konzoly používejte tašky na zip, jako jsou kosmetické nebo tužkové sáčky. Například můžete dát sluneční brýle do jedné tašky, opakovaně použitelné nákupní tašky do jedné, vyměnit za mýtné nebo metry v jedné tašce a mokré ubrousky, dezinfekci rukou a kapky proti kašli do druhé. To, co ukládáte, bude záviset na tom, co nosíte.
  • Hledejte tašky po celém domě, ale pokud je nemáte, najdete je v místním obchodním domě nebo online.
 2. 2
  Umístěte důležité dokumenty do speciální složky nebo tašky. Projděte si schránku v palubní desce a uspořádejte své doklady, jako je registrace vozidla, do složky nebo plastového pouzdra. Tímto způsobem k němu můžete snadno přistupovat, když to potřebujete.
  • V části s kancelářskými potřebami vyhledejte produkt správné velikosti, který splní vaše potřeby.
 3. 3
  Pro uložení použijte držáky nápojů. Pokud máte další držáky nápojů, mohly by být použity k ukládání předmětů. Aby to vypadalo úhledně, vložte věci do šálků. Poháry fungují skvěle na menší předměty, které máte v autě, jako je kapesník, dezinfekční prostředek na ruce, pera nebo šňůry pro nabíječku telefonu nebo připojení zvuku. Do držáků nápojů můžete také uložit občerstvení.
  • Zkuste použít recyklovaný šálek, který jste umyli a upravili.
  Možná budete chtít použít sklopnou polici k uspořádání zadní části vozu
  Pokud máte ve vozidle hatchback, možná budete chtít použít sklopnou polici k uspořádání zadní části vozu.
 4. 4
  Zkuste skládací polici. Pokud máte ve vozidle hatchback, možná budete chtít použít sklopnou polici k uspořádání zadní části vozu. Díky tomu můžete snáze přepravovat potraviny, vybavení, nářadí a další předměty najednou, aniž by se předměty mísily, poškodily nebo ztratily. Vzhledem k tomu, že police je skládací, můžete ji snadno rozložit, abyste v případě potřeby měli k dispozici celý svůj kufr.
 5. 5
  Noste kontejner na odpadky. I když je lákavé použít pouze plastovou tašku na obchod s potravinami, mnoho lidí, kteří tráví spoustu času ve svém vozidle, vytváří každý den odpadky. Ať už se jedná o rychlou snídani rychlého občerstvení na dojíždění nebo o občerstvení po tréninku vašeho dítěte, většinu dní budete mít v autě odpadky. Naplánujte si, že budete mít v autě více pytlů, abyste mohli každý den sbírat odpadky, nebo nosit opakovaně použitelnou tašku, kterou můžete každý den vyprázdnit a nosit s sebou.
  • Můžete vyzkoušet malé vložky do koše, například ty do popelnic na koupelnu.
  • V konzole nebo přihrádce na rukavice můžete také nechat několik plastových tašek na potraviny. Každé pondělí ráno můžete například vynést sedm pytlů a každý týden je doplňovat podle svých potřeb.
  • Pokud nechcete používat plastové tašky, zkuste opakovaně použitelnou tašku, kterou můžete každý den nebo na konci týdne vyprázdnit, v závislosti na velikosti vaší tašky a množství odpadu, který vytvoříte.
  • Můžete také zkusit plastovou nádobu na cereálie.
  • V závislosti na velikosti uložte tašku na podlahu nebo za sedadlo spolujezdce.
 6. 6
  Poslouchejte hudbu elektronicky. Pokud stále nosíte CD, zvažte přechod na digitální hudbu, abyste mohli oddělit další případy a CD. Případně zkuste nosit jen několik CD najednou. Zvykněte si je střídat v určený den.

Metoda 3 ze 3: vytváření mezer pro speciální položky

 1. 1
  Zavěste kapsy ze zadní části předních sedadel. Pokud máte děti, budete pravděpodobně muset ukládat jejich hračky, občerstvení a další předměty na místa, kam mají snadný přístup. Jedním ze skvělých způsobů, jak toho dosáhnout, je použití organizátorů skříněk, jako jsou kapsy na boty. Chcete-li v autě použít kapsy na boty, připevněte si je k zadní části předních sedadel a nechte je viset. Umístěte věci svého dítěte do kapes pro snadnou organizaci.
  • Můžete najít pořadatele visící obuvi s kapsičkami ve většině obchodních domech a online.
  • Možná budete muset oříznout organizér obuvi, aby se vešel do vašeho auta. V závislosti na velikosti organizéru obuvi můžete jednu rozříznout na polovinu a použít jednu polovinu na každé autosedačce.
  • Upevněte organizér na boty k sedadlu připevněním lepicího suchého zipu k jeho zadní části. Suchý zip by se měl přichytit k látce na vašem sedadle. Pokud ne, zvažte připevnění druhé strany suchého zipu k zadní části sedadla.
  • Naučte své dítě používat kapsy. Řekněte: „Tady jsou vaše knihy. Až si jednu prohlédnete, vložte ji zpět do kapsy.“
 2. 2
  Po stranách sedadel připevněte závěsné kapsy. Pokud má vaše auto oddělená zadní sedadla, například v dodávce nebo SUV, využijte prostor mezi sedadlem a podlahou přidáním úložného řešení pro vaše děti. Podobně jako kapsy na boty najdete menší kapesní organizéry, které se vejdou po stranách sedadel. Držák dálkového ovládání je ideální, protože je to už udělal, aby se vešly pod židli polštář a pak viset těsně nad podlahou.
  • Položte na své sedadlo vedle sebe předměty, které vaše dítě používá nejčastěji. Můžete si například vyhradit jednu kapsu, do které se vejde svačina vašeho dítěte, takže když bude mít hlad, může si svačinu dát sama.
  Zda je možné některé z předmětů umístit do vašeho domova
  Při odstraňování předmětů z auta zkontrolujte, zda je možné některé z předmětů umístit do vašeho domova, nikoli do auta.
 3. 3
  Určete koše pro vybavení nebo hračky každého dítěte. Pomocí přihrádek můžete uspořádat hračky, školní potřeby a sportovní vybavení. V závislosti na tom, co potřebujete ve vozidle uložit, mohou být úložné koše velkou pomocí. Můžete je vyzkoušet ve svém kufru nebo hatchbacku, nebo můžete určit jeden koš pro každé ze svých dětí.
  • Zkuste uspořádat sportovní vybavení do košů. Nejen, že to usnadňuje a usnadňuje skládání vašich věcí, ale také můžete snadno najít veškeré vybavení na jednom místě.
  • Zvažte pořízení speciálního koše pro každé vaše dítě, který by mohl použít pro své předměty. Řekněte jim, že v autě mohou nosit pouze to, co se vejde do jejich koše, a pak je nechte rozhodnout, co do koše uloží. Dejte dětem zodpovědnost za uchovávání jejich věcí v koších. Pokud se jim nepodaří položku odložit, odeberte ji sami a nechte ji vydělat zpět.

Tipy

 • Pamatujte, že vytvoření nových návyků si vyžaduje čas, takže pokud zjistíte, že nepoužíváte organizační strategie, začněte až další den.

Varování

 • Pokud uklízíte auto v garáži, nenechávejte motor běžet, protože by to mohlo způsobit otravu oxidem uhelnatým.

Otázky a odpovědi

 • Jak mohu mít dětské hračky uspořádané v zadní části vozu?
  I když si můžete koupit organizér, který se připevňuje k opěradlu sedadla, můžete si také snadno vyrobit vlastní, který má velké kapsy pro snadné uložení. Kupte si plátěný držák na boty, který lze zavěsit na zadní stranu dveří. Rozkrojte jej na polovinu a oříznutou část olemujte, aby nedošlo k roztřepení. Provlékněte šňůru nebo stuhu otvory v horní části, abyste vytvořili věšák, který lze připevnit k zadní části autosedačky vpředu. Sešijte nebo přilepte další šňůru nebo stuhu k základně, abyste vázali spodní část kolem základny židle. Velké kapsy mohou obsahovat spoustu hraček, knih, sluchátek, omalovánek, tužek atd., Které jsou vhodné pro zábavu dětí během výletu nebo dojíždění.

Související články
 1. Jak utěsnit unikající radiátor?
 2. Jak opravit prasklé výfukové potrubí?
 3. Jak zachovat automobilovou akrylovou barvu jako novou?
 4. Jak vyleštit hlavičku aftermarketu?
 5. Jak odstranit stromovou mízu z vašeho auta?
 6. Jak deodorovat auto?
Tento web používá cookies k analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Pokud stránky dál používáte, dáváte najevo, že s tím souhlasíte. Pro více informací navštivte naše Zásady ochrany osobních údajů.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail