Jak používat make-up, aby vaše oči vypadaly větší?

Takže vypadají větší a bělejší
Pokud je provedeno velmi lehce, oční linka bude vypadat, jako by byla součástí vaší spodní linie řas a definovala vaše oči, takže vypadají větší a bělejší.

Chcete, aby vaše oči vypadaly větší? Je úžasné, co malý make-up dokáže! Tento článek vysvětluje, jak vytvořit přirozený, svěží vzhled nebo dramatický noční vzhled - oba způsobí, že vaše oči budou popové. Číst dál!

Metoda 1 ze 2: vytvořit přirozený každodenní vzhled

 1. 1
  Použijte korektor kolem očí. Pokud máte nafouklé oči nebo tmavé kruhy, korektor může tyto skvrny alespoň trochu skrýt. Rovněž může vyrovnat vaši pleť kolem očí a poskytnout jim čistší vzhled. Dabujte si to pod oči, do záhybů a na vnitřní straně nosu na obou stranách.
  • Pokud máte tmavé kruhy pod očima, použijte korektor o jeden odstín světlejší, než je váš přirozený tón pleti.
  • Můžete také použít speciální základ určený pro použití v okolí očí; slouží dvojímu účelu: zakrytí skvrn a držení očního makeupu na místě.
 2. 2
  Stopujte oči oční linkou. Oční linka je klíčem k tomu, aby vaše oči vyskočily, protože vytváří rámeček, který jim pomáhá vyniknout od zbytku obličeje. Nakreslete velmi tenkou linii těsně pod spodní linií řas. Nakreslete druhou čáru nad horní čáru řas. Pokud je provedeno velmi lehce, oční linka bude vypadat, jako by byla součástí vaší spodní linie řas a definovala vaše oči, takže vypadají větší a bělejší.
  • Pro přirozený vzhled zvolte spíše odstín hnědé nebo dřevěné uhlí než černý.
  • Použití bílého oční linky na vnitřní stranu víčka také způsobí, že vaše oči budou vypadat větší. Opatrně nakreslete linku na vnitřní straně linie řas nad a pod očima.
 3. 3
  Přidejte dotek očního stínu. Pomocí barvy, která odpovídá vašemu tónu pleti, lehce potřete stín horním víčkem. Smíchejte to důkladně a opatrně, abyste vypadali přirozeněji. Pro rozjasnění oblasti očí naneste bílý oční stín do koutků očí a přímo pod obočí.
  ODBORNÝ TIP

  Náš odborník souhlasí: Vyberte světlejší barvu očních stínů a poté naneste správné množství řasenky a oční linky, abyste upozornili na oči. Díky tomu vypadají vaše oči větší.

  Pokud mám šedé oči
  Jakou barvu očního stínu mám použít, pokud mám šedé oči?
 4. 4
  Naneste na řasy řasenku. Chcete si vybrat řasenku, která nabízí čisté, oddělené řasy, aby nevypadaly hustě nebo neohrabaně. Začněte od kořenů a lehce kartáčujte nahoru. Pokud se vám nelíbí, jak na vás řasenka vypadá, zkuste čistou řasenku. Jemně definuje a prodlužuje vaše řasy, aniž by přitahovala příliš mnoho pozornosti.

Metoda 2 ze 2: Vytvořte odvážný noční vzhled

 1. 1
  Naneste na oči korektor. Dabujte jej nad a pod očima a po vnitřní straně nosního můstku na obou stranách. Smíchejte to dobře prsty nebo aplikátorem make-upu.
 2. 2
  Stopujte oči oční linkou. Tentokrát zvolte odvážnou, tmavou barvu, například černou, tmavě fialovou nebo tmavě modrou. Vytvořte silnější tmavou linii těsně pod linií řas na spodním víčku a těsně nad linií řas na horním víčku. Prstem lehce vyhlaďte ostře vypadající hrany čáry.
  • Pro ještě dramatičtější vzhled můžete linku oční linky prodloužit za roh oka o několik milimetrů.
  • Pokračujte a použijte bílé oční linky na vnitřní straně vašich řas, aby se oblast rozjasnila.
 3. 3
  Použijte výrazné barvy očních stínů. Pro noční vzhled jděte tmavší a jasnější. Naneste tmavý stín na víčko a poté použijte světlejší stín na oblast mezi obočím a víčkem. Okraje smíchejte prstem nebo čistou houbičkou na makeup. Zvažte následující barevné kombinace pro různé tóny pleti:
  • Pokud máte růžový nebo broskvový podtón (výrobci make-upu jej označují jako „jarní“), vyzkoušejte sky blues, broskve a pastelové růžové, žluté zelené a karamelové barvy.
  • Pokud máte modrý nebo růžový podtón (léto), vyzkoušejte pastelové růžové, nebesky modré, levandule a švestky a třpytivé zlaté.
  • Pokud máte zlatý nebo broskvový podtón (podzim), vyzkoušejte brilantní zlato a měď, červené nebo teplé hnědé a karamelky.
  • Pokud máte modrý nebo růžový podtón (zimní), vyzkoušejte blues (jakýkoli odstín!), Jasně růžové, ledové stříbřité a béžové.
  Že vaše oči budou vypadat větší
  Použití bílého oční linky na vnitřní stranu víčka také způsobí, že vaše oči budou vypadat větší.
 4. 4
  Experimentujte s očními stíny podle barvy očí. Jakmile se vám podaří vytvořit si vlastní oční stíny, experimentujte s jinými barvami a najděte kombinaci, díky které se vám oči budou líbit nejvíce.
  • Pokud máte hnědé oči, vyzkoušejte zemité tóny, jako jsou hnědé, hluboké nebo olivově zelené, rustikální fialové a špinavé modré.
  • Pokud máte zelené oči, vyzkoušejte červené, měděné a fialové.
  • Pokud máte modré oči, zkuste zaprášené hnědé, smaragdově zelené, brčál a růžové.
  • Pro oříškové oči zkuste hnědé nebo olivově zelené, měděné a stříbrné.
 5. 5
  Kartáč na řasenku. Vždy dokončete odvážné oko několika zatáčky černé řasenky. U ještě silnějších řas nechte první vrstvu zaschnout a poté přidejte druhou vrstvu řasenky.

Tipy

 • Zkuste oční stín dobře promíchat, aby vypadal přirozeněji.
 • Vyrovnejte záhyb vašeho oka tmavším stínem, aby vaše oči vizuálně dodaly hloubku.

Věci, které budete potřebovat

 • Oční linky
 • Oční stíny
 • Korektor
 • Řasenka
 • Aplikátory make-upu

Otázky a odpovědi

 • Mohu použít kontaktní čočky také pro zvětšení očí?
  Můžete, pokud použijete určité barvy, které odpovídají vašemu chuti. Existuje však mnoho dalších způsobů, jak. Mysli na oční linky, koordinaci očních stínů nebo řasenku. Abyste zjistili, jaká je dobrá barva pro vaše oči, vezměte si jednoduché barevné podnebí a najděte barvu napříč vaší barvou očí.
 • Jakou barvu očního stínu mám použít, pokud mám šedé oči?
  Použil bych růžovou nebo světle modrou barvu, nebo pro přirozený vzhled možná černou nebo světle hnědou.
 • Jakou barvu očního stínu mám použít u modrých očí?
  Použijte teplé tóny, například tmavě hnědé, teplé šedé nebo růžové. Na víko použijte odvážnější, světlejší růžovou / fialovou nebo karamelovou barvu, na záhyb velmi tmavě hnědou nebo šedou (možná dokonce tmavě modrou) a na zvýraznění hřejivou růžovou nebo krémovou barvu. To funguje nejlépe, pokud poté použijete tmavé oční linky.
 • Jakou barvu očního stínu mám použít se svými hnědými očima?
  Chcete-li v očích zvýraznit všechny odstíny hnědé, zkuste použít zlaté oční stíny.
 • Které barvy vyhovují fialovým očím?
  Vzhledem k tomu, že fialová je odstín chladného odstínu, neutrálně laděné neutrály budou nejlépe fungovat pro neutrální vzhled. Pokud máte rádi barvu a nebojíte se jít velmi odvážně, použijte teplou barvu (červená, oranžová, žlutá), protože jsou fialové. Pokud máte rádi barvu, ale nechcete, aby vám byla super v obličeji, použijte modrozelenou nebo fialovou.

Související články
 1. Jak uvázat pirátský šátek?
 2. Jak máčet barvicí látku?
 3. Jak barvit polyester pomocí Dylonu?
 4. Jak uvázat šátek kolem krku?
 5. Jak prát ponožky?
 6. Jak uvázat vlasovou mašličku?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail