Jak se oblékat na průvod?

Barevné a se spoustou kamenů a lesků
Pokud jste na pompézním průvodu, budete chtít šaty, které jsou poofy, barevné a se spoustou kamenů a lesků.

Jste nebo chcete být v průvodním průmyslu? Jste v tom nový a nevíte, jak se připravit na průvod? Zde je návod, jak se oblékat na soutěž.

Kroky

 1. 1
  Kupte si průvodní šaty. Podle toho, o jaký průvod se jedná, budete potřebovat určitý styl oblékání. Pokud jste na pompézním průvodu, budete chtít šaty, které jsou poofy, barevné a se spoustou kamenů a lesků. Pokud jste na přírodní soutěži, vyzkoušejte splývavé šaty v přírodní barvě, jako je dětská modrá nebo světle hnědá.
 2. 2
  Získejte dobrý make-up. Velké, jasné oči jsou obzvláště skvělé, takže soudci dávají pozor na váš obličej, nejen na vaše oblečení. Pro pompézní průvod musíte opravdu nahromadit make-up. Klíčové jsou také jasně červené rty, třpytivé oči, falešné řasy. Jakmile se skutečně vydáte na soutěž, nezapomeňte zahrnout ruměnec a barevné oční stíny. Pro přirozený průvod, jak název napovídá, jděte na přirozenější vzhled s nějakým světle hnědým očním stínem, jasným leskem na rty a minimální řasenkou.
 3. 3
  Noste ploutev. Ploutev jsou v podstatě falešné zuby. Budete potřebovat opravit každou vadu na zubech a ploutev to udělá. Jsou vyžadovány na pompézních soutěžích. Ve většině soutěžích získáte odpočet, pokud žádný nemáte.
  Pro pompézní průvod musíte opravdu nahromadit make-up
  Pro pompézní průvod musíte opravdu nahromadit make-up.
 4. 4
  Získejte vhodné boty. Pro glitz jsou způsob, jak jít, jasně zbarvené vysoké podpatky. Pro glitz vždy potřebujete podpatky! U přírodních soutěží by cesta byla jemně zbarvené byty nebo kovbojské boty.
 5. 5
  Udělejte si vlasy. Pro glitz budete chtít velké vlasy! Spousta laku na vlasy a spousta škádlení a objemu. Nahoře to více nafoukněte a dole to nechte stočit. Pro přírodní soutěže je fantastická volná kadeř nebo jednoduché rovné vlasy.

Tipy

 • Procvičujte si úsměv v zrcadle, abyste to dělali přímo na jevišti.
 • Zajistěte, aby vaše vlasy měly plný objem, a neváhejte použít tolik laku, kolik potřebujete.
 • Chovejte se, jako by vás každý vždy sledoval na průvodu.

Přečtěte si také:

Související články
 1. Jak nosit pásek (pro ženy)?
 2. Jak vypadat hubeně?
 3. Jak být sportovní dívkou?
 4. Jak opravit zející výstřih?
 5. Jak kombinovat zemi a scénu?
 6. Jak se oblékat jako venkovská dívka?
Tento web používá cookies k analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Pokud stránky dál používáte, dáváte najevo, že s tím souhlasíte. Pro více informací navštivte naše Zásady ochrany osobních údajů.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail