Jak se oblékat, abyste svému tělu dodali křivky?

Která přilne k tělu a získáte okamžité křivky
Vyberte si sukni na tužky, která je vyrobena z látky, která přilne k tělu a získáte okamžité křivky.

Pouze asi 8% žen má „skutečnou“ postavu přesýpacích hodin. Pro všechny ostatní vyžaduje vytvoření smyslného vzhledu porozumění vašemu tělu a používání oděvů k vylepšení vašich přírodních hodnot a zároveň potlačování nedokonalostí. Pomocí poprsí a zadních partií můžete přidat objem do poprsí a zad. Celá vaše linie těla může vypadat ladnější, pokud obejdete dobře na míru šité oděvy s výraznými vzory.

Metoda 1 ze 4: zesílení linie poprsí

 1. 1
  Noste správnou podprsenku. Vyberte si podprsenku s polštářky v košíčcích a jednu s pevným kosticím, které zajistí zvednutí a podporu. Ponorný tvar a styl půl šálku vytvářejí iluzi dalšího zakřivení a zároveň poskytují všestrannou podporu.
  • Můžete je dokonce kombinovat s „kuřecími filety“ - tělovými emulátory prsou vyrobenými ze syntetického materiálu, které vám při nošení podprsenky vklouznou pod přirozené prsa a dodají další objem. Ty lze zakoupit ve většině obchodů se spodním prádlem.
  • Odhaduje se, že 85% žen nosí nesprávnou velikost podprsenky. Mnoho obchodů, které prodávají spodní prádlo, nabízí kování podprsenky zdarma. Využijte tuto službu a zajistěte, aby vaše podprsenka byla nejen pohodlná, ale poskytovala vám správnou podporu. Správným měřením se můžete také vyhnout „přeplnění“.
 2. 2
  Upoutejte pozornost šperkem. Vytáhněte oči nahoru a držte je tam pomocí nápadného náhrdelníku. Nebo si oblékněte svetr s výstřihem se zkrášleným nebo zdobeným výstřihem.
  • Jiskřivé nebo poutavé ozdoby na horní polovině také slouží k odvrácení pozornosti od méně zakřivené dolní části těla.
  • S minimalistickým oblečením vytvoří tenký řetízek s řetízkem, který se zavěsí do vašeho dekoltu, také iluzi plnosti.
 3. 3
  Noste hluboké výstřihy. Vyberte si topy s nižšími výstřihy, jako jsou hluboké Vs nebo zavinovací topy, protože vám otevírají linii poprsí a upozorňují na váš obličej. Vysoké výstřihy mají opačný účinek a vytvářejí jeden blok látky a barvy, což vede k hranatému vzhledu.
  • Chcete-li dosáhnout tohoto vzhledu knoflíku dolů, bez rizika expozice, navštivte krejčího a požádejte o všití šipek do spodních knoflíků.
  • Pro větší skromnost noste pod topem košilku.
 4. 4
  Podívejte se na ruching, volánky nebo dokonce třásně. Kupte si šaty a topy s látkovými shluky a ozdobami v oblasti poprsí. Tyto dodatečné látkové záhyby pomáhají vytvářet objem a přitahovat pozornost nahoru.
  • Dejte si pozor na vrcholy, které zahrnují šipky nebo vykládané vykostění, které nemůžete přirozeně vyplnit.
Stejně tak svislé pruhy přidávají křivky tím
Stejně tak svislé pruhy přidávají křivky tím, že se rozšiřují na poprsí a boky.

Metoda 2 ze 4: Vytvoření kontrastu pasu a boků

 1. 1
  Sportovní a-line nebo plnou sukni. Rozhodněte se pro krátkou délku nebo peplum (tvarovaná sukně s malým obláčkem na bocích), délka po kolena pro neutrální a přepychový vzhled, nebo jděte do plného retro s lýtkovou sukní. Plné sukně dodávají bokům objem a upozorňují na úzký pas.
  • Stačí si představit sukně z 50. let a budete si moci vybrat tu pravou.
  • Pokud je to delší sukně, můžete pod ní nosit i další vrstvy, například spodničky z tylu, abyste zvýšili plnost.
 2. 2
  Dej si tužkovou sukni. Vyberte si sukni na tužky, která je vyrobena z látky, která přilne k tělu a získáte okamžité křivky. Široký pas také pomáhá tím, že vytváří iluzi pohybu od pasu k boku.
  • Košile s tužkou by vám měla sedět v přirozeném pasu, asi dva palce nad pupkem. Jakákoli nižší a riskujete nelichotivé rozevření látky podél boků. Sukně by se měla rozprostírat jen na palec nebo dva nad kolenem.
 3. 3
  Cinch s opaskem. Vyberte si širší opasek (šířka 3–15 centimetrů), často nazývaný korzet, který je speciálně navržen tak, aby minimalizoval pas. Nosit pravý pás může narušit přímé linie spojené s hranatou nebo chlapeckou postavou.
  • Pokud máte užší rám, široký pás se může jevit jako silný. Místo toho se rozhodněte pro tenký opasek, který se nosí přes odpovídající oblečení. Tmavě hnědý kožený pásek nosí přes čokoládový svetr šaty, např.
 4. 4
  Zvažte kousky s vysokým pasem. Nosit oděv s vysokým pasem vytváří iluzi menšího pasu při prodloužení linie nohou. Džíny a sukně se dodávají ve variantách s vysokým pasem a mají velký prospěch z přizpůsobení, které zajistí správné uchycení.
  • Kalhoty s vysokým pasem a širokými nohami jsou obzvláště dobré při zajišťování rovnováhy postavy se štíhlejším trupem.
Jiskřivé nebo poutavé ozdoby na horní polovině také slouží k odvrácení pozornosti od méně zakřivené dolní
Jiskřivé nebo poutavé ozdoby na horní polovině také slouží k odvrácení pozornosti od méně zakřivené dolní části těla.

Metoda 3 ze 4: Vylepšení zadní strany

 1. 1
  Noste kalhotky s extra polstrováním. Můžete si koupit specializované páry spodního prádla, které obsahují integrované polstrování pro vaše spodní prádlo. Sledují stejné principy jako push-up podprsenky, ale pro vaši zadní stranu. Mají mnoho různých značek a jsou k dispozici pro nákup online a v obchodech, které prodávají spodní prádlo.
  • Hedvábná struktura je pro toto spodní prádlo dobrou volbou, protože se nebude lpět na svrchním oděvu ani se s ním hromadit.
 2. 2
  Jděte na velké kapsy. Vyberte si kalhoty s většími kapsami vzadu. Velikost kapes vytvoří plnější vzhled. Výškové styly jeanů často obsahují zřetelnější kapsy, díky čemuž je tento střih obzvláště dobrým způsobem, jak vytvořit ženské křivky.
 3. 3
  Milujte pohodlný střih. Chcete, aby vaše kalhoty nebo sukně obepínaly vaše tělo, aniž by byly příliš těsné (do té míry, že vykazují skvrny a podobně). Pokud máte na sobě pytlovité oblečení, extra látka se vám bude shromažďovat kolem zad, takže bude vypadat téměř prázdně. Místo toho hledejte látku a střih, který se pohybuje s vámi.
Pro všechny ostatní vyžaduje vytvoření smyslného vzhledu porozumění vašemu tělu
Pro všechny ostatní vyžaduje vytvoření smyslného vzhledu porozumění vašemu tělu a používání oděvů k vylepšení vašich přírodních hodnot a zároveň potlačování nedokonalostí.

Metoda 4 ze 4: vyřezávání celé vaší siluety

 1. 1
  Odřízněte vrstvy. Odstraňte všechny další oděvy, včetně kabátů. Noste jen věci, které nezbytně potřebujete, abyste zůstali v teple. Pohřbení pod vrstvami oblečení skryje linie vašeho těla, což má za následek hranatou siluetu.
  • Kabáty jsou přirozeně objemné, ale mohou být nezbytnou vrstvou, takže si pořiďte ten, který má zpackaný opasek, aby vytesal tvar přesýpacích hodin.
 2. 2
  Noste určité vzory. Zakupte si zavinovací šaty s výstřihem do V s dynamickým a barevným potiskem. Vzor pomůže zakrýt všechny nedostatky a vytvoří ostrou siluetu. Stejně tak svislé pruhy přidávají křivky tím, že se rozšiřují na poprsí a boky.
  • „Iluzivní šaty“ jsou tvarově vybaveny dvěma hlavními předními panely, které mohou být bledé nebo bílé, spárovanými se dvěma tmavými bočními panely (často černými). Jsou navrženy tak, aby váš pas vypadal menší a vaše poprsí a kyčle byly ve srovnání větší.
 3. 3
  Využijte sílu zavinovacích šatů. Výhodou zavinovacích šatů je, že lichotí všem typům postav. Vázání šatů uzavřených v pase vytváří stejný efekt jako stahovací pásek. Ujistěte se, že jste si koupili správnou velikost z vysoce kvalitní látky, abyste se vyhnuli přilnavosti.
 4. 4
  Nasaďte si podpatky. Nosení podpatků způsobí, že vaše nohy budou vypadat delší a štíhlejší, a zároveň dodají kontrast a plnost vaší oblasti boků a zad. To platí zejména v případě, že nosíte přiléhavé nebo zúžené oděvy.
  • Neutrální nebo nahá pata je ještě lepší, protože vytváří iluzi nikdy nekončící nohy, čímž zesiluje zeštíhlující účinek také na linii pasu.
 5. 5
  Navštivte krejčího. Dohodněte si schůzku s místním krejčím a vezměte si s sebou několik oblíbených kousků oblečení. Požádejte je o konkrétní nápady, jak pomocí těchto konkrétních oděvů zvýraznit vaše ženské křivky.

Tipy a varování

 • Pamatujte, že všechny typy těla jsou krásné.
 • Dejte si pozor na trénink pasu a škrábání. Pokud budete nosit jedno z těchto zařízení po delší dobu, můžete být vystaveni omezeným orgánům, zlomeninám žeber a nedostatku kyslíku.

Otázky a odpovědi

 • Kupuji si košile a halenky. Jsem pohár 42 D. Většina z nich je příliš krátká a nutí mě vypadat, jako bych neměl pas. Musím zdůraznit svůj pas, ne moje poprsí. Co můžu dělat?
  Nosit šaty s opasky a bundy dobře utlumí pozornost nahoru a váš pas bude více ohniskem. Pásy a džíny s vysokým pasem vždy zdůrazňují pas a bundy nebo mírně zavalitější oblečení odvádí pozornost od vašich prsou.

Související články
 1. Jak nosit pásek (pro ženy)?
 2. Jak barvit džíny?
 3. Jak stylovat vlasy pro yukata?
 4. Jak se dostat do retro módy?
 5. Jak nakupovat australské akcie?
 6. Jak aplikovat make-up na malé oči?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail