Jak najít záminku pro rozhovor s vaší zamilovaností (pro dívky)?

Může být obtížné najít záminku, abyste si promluvili se svou zamilovaností, ale pokud jste současně na stejném místě, můžete to uskutečnit! Zkuste strávit více času tam, kde se setkávají, což vám může dát příležitost něco říct. Například, postavte se vedle nich v řadě v jídelně, abyste si mohli povídat. Nebo pokud nemáte společný oběd, předstírejte, že do nich náhodou narazíte na chodbě. Poté se omluvte, zeptejte se, zda jsou v pořádku, a představte se. Můžete je také požádat, aby vás a vaše přátele vyfotografovali jako záminku k představení. Pokud toho o své lásce moc nevíte, podívejte se na jejich sociální média a zjistěte, jaké jsou jejich zájmy. Pak to zkuste použít k navázání konverzace! Pokud máte společného přítele, můžete také požádat, aby vás představili. Chcete-li se dozvědět, jak se dostat do toho, co vám pomůže nosit něco, čtěte dále!

Vaše přátele vyfotografovali jako záminku k představení
Můžete je také požádat, aby vás a vaše přátele vyfotografovali jako záminku k představení.

Možná sníte o dokonalém „setkejte se s roztomilou“, jaké jste viděli ve filmech. Možná fantazírujete o tom, že vesmír vás a vaši zamilovanost spojuje rozkošně nepředvídatelným způsobem - poté, co jste náhodně odhodili své knihy za skříňku nebo narazili do sebe a spěchali k autobusu. To by bylo kouzelné, ale pokud se vám někdo opravdu líbí, nečekejte na osud. Někdy musíte osudu trochu popudit a vytvořit si vlastní výmluvu, abyste zahájili konverzaci.

Metoda 1 ze 3: nalezení místa pro setkávání

 1. 1
  Trávte čas poblíž míst, kde se potloukají Získejte představu o tom, jaká místa visí ve škole nebo mimo ni, a požádejte své přátele, aby se setkali na blízkých místech. Když se přiblížíte, připravíte půdu pro možná setkání.
  • Nesledujte je a neříkejte jim! Stačí určit několik klíčových míst, která byste mohli potkat: poblíž jejich skříňky, stolu u oběda nebo klubu, do kterého chodí po škole.
 2. 2
  Postavte se vedle nich do řady. Postavení v řadě nabízí příležitosti k navázání konverzace. Čekání v řadách je nudné, a díky tomu jsou lidé otevřenější mluvit s jednotlivci, které ještě neznají.
  • Linky na školní oběd, dlouhé řady v kavárnách a čekání na jízdy jsou dobrou příležitostí, jak upoutat jejich pozornost.
  • Můžete říct něco jako: "Myslím, že umřu na nudu, pokud mi nepomůžeš. Znáš nějaké vtipy?" Nebo pokud jste na obědové lince, můžete zahájit vlastní vtip tím, že řeknete: „Nevadí, když tě podříznu? Jsem opravdu hladový.“
 3. 3
  Narazte do nich na chodbě. Když je uvidíte, jak přicházejí z haly, jděte k nim a předstírejte, že si něco přečtete nebo si promluvíte s kamarádem. Když se přiblíží, jemně narazíte do ramen, abyste zahájili konverzaci.
  • Můžete se upřímně omluvit, zeptat se, jestli jsou v pořádku, a pak se představit.
  • Nebo můžete být koketnější. Přehnaným a jasně hravým způsobem předstírejte, že vám ubližují, a zeptejte se jich, proč na vás narazili. Pak objasněte, že jste si dělali srandu, a představte se.
Podívejte se na jejich sociální média a zjistěte
Pokud toho o své lásce moc nevíte, podívejte se na jejich sociální média a zjistěte, jaké jsou jejich zájmy.

Metoda 2 ze 3: Žádost o pomoc

 1. 1
  Získejte pomoc s přepravou něčeho. Vyberte nepohodlně tvarovaný nebo těžký předmět. Projděte kolem nich a snažte se to nést. Když je uvidíte, usmějte se a požádejte o pomoc.
  • Zeptejte se upřímně, nebo se na tom můžete pobavit tím, že položíte předmět a nedbale jim naznačíte, aby se tam dostali, jako byste je již znali.
 2. 2
  Pokud jste poblíž, něco vysypte nebo upusťte. Pokud jsou ve vaší třídě ve vašem okolí, položte do jejich blízkosti tužku. Nebo pokud cítíte odvážnou rozlitou vodu nebo sódu, budete mít možnost si při jejím čištění povídat.
  • Když to čistíte, udělejte si vtip o tom, že jste nemotorní. Řekněte něco jako: „Nerozumíš tomu, dělám to pořád. Hej, víš, vyčistil jsi to opravdu rychle. Měl bys jít se mnou do všech mých tříd.“
 3. 3
  Požádejte o pomoc při řešení vtipné debaty. Pokud je uvidíte poblíž, zahájte debatu, o které víte, že rozdělí vaše přátele - například o to, který sportovní tým je lepší nebo jaká je nejlepší značka čokolády. Po nějaké debatě oznámte, že potřebujete vnější názor, a jděte ke své lásce a požádejte je o urovnání debaty.
  • Tento přístup funguje nejlépe, pokud je debata vtipná nebo absurdně hloupá.
  • Pokud se příliš bojíte přiblížit se k nim, můžete o to požádat kamarádku, ale ujistěte se, že ji skupina sleduje!
 4. 4
  Požádejte je, aby vás a vaše přátele vyfotografovali. Představte si své přátele a poté je požádejte, aby vyfotili. Nejen, že z tohoto důvodu bude mít naprostý smysl s nimi mluvit, ale také jim to ukáže, že jste společenští a zároveň milující zábavu.
  • Nezapomeňte jim po vyfotografování poděkovat. Pokud se jedná o událost, zeptejte se jich, jestli se baví.
 5. 5
  Požádejte je, aby podepsali petici. V každé škole nebo organizaci je vždy něco, co je třeba zlepšit. Pokud jste ten typ člověka, který se vášnivě věnuje problémům, můžete zahájit petici. Když je požádáte, aby to podepsali, budete mít přirozený spouštěč konverzace, na kterém můžete stavět.
  • S úctou k jejich odpovědi. Pokud vám řeknou, že nechtějí podepsat petici, netlačte na ně ani je neotravujte.
Někdy musíte osudu trochu popudit
Někdy musíte osudu trochu popudit a vytvořit si vlastní výmluvu, abyste zahájili konverzaci.

Metoda 3 ze 3: využívání společných zájmů a společných přátel

 1. 1
  Pomocí sociálních médií se můžete spojit přes sdílené zájmy. Neposílejte jen zprávy z čista jasna. Místo toho se můžete dozvědět co nejvíce o jejich zájmech posouváním jejich zdrojů, obrázků a příspěvků. Poté je můžete oslovit nepřímo tak, že se vám některý z jejich příspěvků líbí nebo komentuje.
  • Aby komentář vypadal méně náhodně, požádejte společné přátele, aby vás na několik dní předem označili na obrázcích nebo v příspěvcích, aby o vás měli příležitost dozvědět se.
 2. 2
  Požádejte společného přítele, aby vás představil. Získání úvodu funguje nejlépe, když přítel zmíní něco, co máte oba společné. Získáte tak předkrm konverzace.
  • Přítel by mohl říct něco jako: „Pat, potkal jsi Jamieho? Mimochodem, oba jste úplně posedlí hvězdnými válkami.“
 3. 3
  Používejte jejich majetek jako spouštěč konverzace. Vyberte položku, jako je počítač nebo kniha, kterou čtou. Pomůže vám, pokud o dané položce nebo tématu víte hodně. Začněte vyjádřením zájmu o položku. Pak pokračujte a pochvalte jim něco.
  • Začněte tím, že řeknete něco jako: „Je to nový smartphone? Opravdu se mi líbí obtisk na pouzdře. Nakreslili jste si ho sami?
Může být obtížné najít záminku pro rozhovor s vaší zamilovaností
Může být obtížné najít záminku pro rozhovor s vaší zamilovaností, ale pokud jste na stejném místě ve stejnou dobu, můžete to uskutečnit!

Tipy

 • Než zahájíte konverzaci, zapracujte na své důvěře.
 • Práce s komplimenty do jakékoli konverzace je vždy dobrý nápad.
 • Požádejte blízké přátele, aby vymysleli nápady, jak se s nimi setkat!
 • Z času na čas prolomte vtip. Chlapi, zejména to milují!
 • Buďte sami sebou - zní to kýčovitě, ale pokud vás vaše láska má ráda, mají rádi skutečného vás. Ne falešný.

Varování

 • Pokud vytvoříte propracovaný plán jejich splnění, buďte opatrní, kdo o tom ví. Nechcete, aby jim nějaká zlá dívka řekla, že jste to celé koordinovali.
 • Nepřehánějte to. Pokud jeden plán selže, počkejte chvíli, než vyzkoušíte jiný. V opačném případě můžete narazit na strašidelného pronásledovatele.
Tento web používá cookies k analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Pokud stránky dál používáte, dáváte najevo, že s tím souhlasíte. Pro více informací navštivte naše Zásady ochrany osobních údajů.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail