Jak mít perfektní první den na střední škole?

Které potřebují pro střední školu
Lidé mají někdy stresující čas, aby si vyřešili věci, které potřebují pro střední školu.

Lidé mají někdy stresující čas, aby si vyřešili věci, které potřebují pro střední školu. Tento článek vás naučí, jak si uspořádat školní pomůcky tak, aby váš první den byl uvolněný a snadný a aby vám lekce jednoduše vánkovaly. Výsledkem bude šťastnější člověk s lepšími známkami a následně více přátel.

Metoda 1 ze 2: Příprava

 1. 1
  Nakupujte potřebné školní potřeby. Připravte se brzy a kupte si veškeré vybavení pár týdnů před začátkem školy. Jděte s maminkou, sestrou nebo kamarádkou, aby vám poskytly inspiraci, pokud si nejste jisti, co získat. Většina škol vám dá seznam - pokud ano, ujistěte se, že v něm najdete všechno. Jinak požádejte o radu někoho, kdo chodí do školy. Pokud neznáte nikoho staršího, kdo chodí do vaší nové školy, a nemáte žádný seznam, začněte s těmito základními potřebami - pamatujte, pokud nemáte všechno první den, pravděpodobně to nebude velký problém. Některé věci, které byste možná chtěli získat:
  • Silný a odolný penál, jasně pojmenovaný, dostatečně velký, aby se do něj vešly vaše věci, a který vyčnívá z davu.
  • Tři tužky HB, guma a ořezávátko
  • Sada barevných tužek
  • Pravítko, pár kompasů a sada geometrie
  • Plnicí pero s omyvatelnými modrá / černá inkoustových kazet (podle toho, co váš učitel preferuje - pokud si není jistý, dostanete několik obojí)
  • Na závěr vědecká kalkulačka.
 2. 2
  Ujistěte se, že máte celou uniformu s dostatečným předstihem před prvním dnem. Zkontrolujte, zda je pojmenován, a pokud požíváte z druhé ruky, ujistěte se, že je čistý a žehlený. Špinavá, špinavá uniforma zanechá ve vašem učiteli špatný dojem a to je to poslední, co potřebujete. Také, pokud potřebujete pořídit PE sáček, lakrosovou tyčinku, chrániče holení, chránič úst atd., Ujistěte se, že si je také pořídíte. V případě chráničů úst se snažte zajistit jejich odbornou montáž, aby byla zajištěna vaše bezpečnost. Některé školy požadují, abyste získali převážně bílé trenéry - dodržujte barevný kód.
 3. 3
  Studujte! Přejděte na web své školy a rozhlédněte se kolem sebe. Bude obsahovat užitečné informace a letos je budete pravděpodobně hodně používat, takže se ujistěte, že víte, kde se věci nacházejí. Přečtěte si také všechny nabízené příručky nebo startovací balíčky.
 4. 4
  Uspořádejte se. Rozložte všechny tužky, knihy a pořadače a vše vložte do jednoho batohu nebo tašky přes rameno (to by mělo být pevné, odolné a odolné proti povětrnostním vlivům). Ujistěte se, že víte, kde jsou věci, a že máte vhodné místo pro věci, jako je studentský průkaz, pokud vám to vaše škola dá. Také si můžete v případě nouze nechat kabelku na vlasy (pro dívky) a malý kartáč na vlasy.
  • Pokud chcete, získejte malou krabičku s doplňkovým spotřebním materiálem, včetně kazet a dalšího pera, nebo nějaké gumy, pro případ, že byste své aktuální ztratili.
  • Najděte způsob, jak zůstat nad domácími úkoly, jako kdybyste to neudělali, rychle se stane ohromující a stresující. Uvolněte místo na stole a věnujte polici svým učebnicím, když je nepoužíváte. Dalším nápadem je pořídit si kalendář nebo nástěnku, abyste do ní mohli přenést všechny důležité události, jako jsou zkoušky. Většina škol vám poskytne plánovač / program domácích úkolů, ale pokud ne, můžete si je levně koupit ve stacionárním obchodě. Ujistěte se, že jste do toho zapsali VŠECHNO - zkoušky, domácí úkoly, termíny splnění atd. Nezapisujte si to jen na kousek papíru nebo zavolejte později kamarádovi. Nebude to fungovat.
  Opakujte to znovu pro další den a poté každý den
  Opakujte to znovu pro další den a poté každý den!
 5. 5
  Zbytek. Několik týdnů před školou začněte chodit spát dříve a probuďte se ve chvíli, kdy to skutečně potřebujete, až začnete školu. Uvolněte se do harmonogramu - a jakmile začnete, neztrácejte veškerou svou tvrdou práci tím, že půjdete spát ve 2 hodiny ráno.
 6. 6
  Noc před prvním dnem si všechno oblečení úhledně rozložte. Ujistěte se, že máte rozložené ponožky, boty a veškeré další doplňky, které plánujete nosit (pokud to vaše škola umožňuje)
  • Připravte si oběd, pokud si ho přinesete, nebo se ujistěte, že máte peníze, pokud si ho kupujete. Osprchujte se, takže to nebudete muset dělat ráno. Ještě jednou zkontrolujte, zda máte vše v tašce. Naplánujte si, jak si budete dělat vlasy. Takto nebudete příštího rána stát před zrcadlem a přemýšlet, co s vlasy.
 7. 7
  Jděte pěkně a brzy spát

Metoda 2 ze 2: v den

 1. 1
  Probuďte se o 15 minut dříve, než byste obvykle měli, abyste měli čas navíc, pokud se něco pokazí. Pokud vše půjde podle plánu, budete mít čas navíc dělat cokoli chcete.
 2. 2
  Pokud jste včera v noci nebyli, osprchujte se. Pokud jste se předešlou noc sprchovali, nemusíte. Pokud se neosprchujete, jednoduše si postříkejte obličej studenou vodou, abyste se probudili.
 3. 3
  Obléknout se
 4. 4
  Jíst snídani! To je opravdu důležité, protože bylo vědecky prokázáno, že lidem, kteří jedí zdravé snídaně, se ve škole daří lépe. Opravdu si udělejte čas na to, abyste se dobře najedli. Některé možnosti jsou: Všechny tyto možnosti jsou dobré. Nejezte jen granolový bar a řekněte „jedl jsem“.
  • Mísa z obilovin
  • Jogurt s müsli
  • Mísa s ovocem
  • Toast
  • Vejce a slanina
  Dostatečně před prvním dnem
  Ujistěte se, že máte celou uniformu, dostatečně před prvním dnem.
 5. 5
  Vyčistěte si zuby a upravte si vlasy. Dobře si vyčistěte zuby a nit pouze v případě potřeby. Pokud je to možné, uložte na noc nitky (a možná dokonce vypláchněte ústní vodou před spaním). Vyčešte si vlasy a upravte je, ale nepřehánějte to. Opět nenoste krásný drdol s malými kadeřemi, pokud budete nosit ohon každý druhý den v roce. Pokud styl nefunguje a zkusili jste to více než dvakrát, přeskočte jej. Prozatím se držte drdolu, ohonu nebo jednodušší verze toho, o co jste se snažili.
 6. 6
  Zkontrolujte si tašku naposledy. Přemýšlejte „Jedl jsem?“, „Mám všechno, co potřebuji“, „Udělal jsem všechno, co musím udělat“.
 7. 7
  Odejděte mírně brzy. Vždy se snažte odejít dříve, abyste měli spoustu času.
 8. 8
  Buď přátelský. Ve škole se snažte najít přátele co nejrychleji. Tímto způsobem se budete cítit bezpečněji. Zkuste někomu pochválit rukopis nebo tak něco. Odtud obvykle začne konverzace. Pokud vás někdo pochválí, nezapomeňte se usmát, poděkovat a pokusit se mu laskavost vrátit.
 9. 9
  Napiš své jméno úhledně na každou ze svých knih. Můžete také napsat předmět, formulář a jméno svého učitele. Ujistěte se, že víte, kde je vše, a odložte si svou skříňku a školní tašku do skříňky.
 10. 10
  Na oběd, pokud nemáte s kým sedět, jděte ke stolu s lidmi, kteří vypadají přátelsky a řeknou „ahoj, můžu s vámi sedět?“ pokud řeknou ne, řekněte „Ach, dobře, přeji krásný den“ a pokračujte. Buďte přátelští a rychle se spřátelíte.
  Několik týdnů před školou začněte chodit spát dříve
  Několik týdnů před školou začněte chodit spát dříve a probuďte se ve chvíli, kdy to skutečně potřebujete, až začnete školu.
 11. 11
  Snažte se udržovat vše uspořádané a upravené. Pokud se váš učitel zeptá na něco, o čem se nestydíte, pravděpodobně se o něj a vaše spolužáky zajímá, pokud o vás něco ví. Vždy do svých knih úhledně zapište a podtrhněte věci pomocí pravítka.
 12. 12
  Je důležité se snažit udělat na svého učitele dobrý dojem. Nepoteší ji, když první den ztratíte nebo zapomenete na domácí úkol. Pomocí plánovače domácích úkolů si zapište všechny své úkoly, jakmile je dostanete. Také si zapište jejich termíny a testy. Takto je vše na jednom místě. Pokud máte doma na zdi velký kalendář, přesuňte si odtud o víkendu položky do plánovače. Přejděte do skříňky, když jste to plánovali.
 13. 13
  Až se vrátíte domů, udělejte si občerstvení. Nedělejte to před televizí. Pak se osprchujte, sbalte si kufr a ujistěte se, že jsou v něm všechny domácí úkoly, přečtěte si nebo sledujte televizi a jděte spát v době, kterou jste si naplánovali.
 14. 14
  Opakujte to znovu pro další den a poté každý den!
 15. 15
  V neposlední řadě se snažte být přátelští! To je nesmírně důležité, abyste svým učitelům a spolužákům zanechali skvělé první dojmy.
Tento web používá cookies k analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Pokud stránky dál používáte, dáváte najevo, že s tím souhlasíte. Pro více informací navštivte naše Zásady ochrany osobních údajů.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail