Jak naplánovat perfektní den svatého Valentýna pro vašeho manžela?

Kterou k vašemu manželovi cítíte
Oslavte lásku, kterou k vašemu manželovi cítíte, tento Valentýn tím, že se budete snažit, aby to bylo dokonalé.

Oslavte lásku, kterou k vašemu manželovi cítíte, tento Valentýn tím, že se budete snažit, aby to bylo dokonalé. Nemusí to být drahé nebo komplikované; úspěšný den sv. Valentýna je spíše výsledkem promyšleného plánování a věnování pozornosti malým detailům, o kterých víte, že na něm záleží.

Metoda 1 ze 3: plánování vašeho druhu data

 1. 1
  Jíst. Večeře v restauraci je klasickou valentýnskou tradicí. Většinu restaurací však z tohoto důvodu můžete najít nadměrně rezervovanou nebo předraženou. Pokud ho chcete vzít na jídlo, proveďte rezervace co nejdříve. Plánujte jíst doma nebo si sbalte romantický piknik, pokud to počasí dovolí.
  • Najměte si profesionálního kuchaře nebo talentovaného svobodného přítele, který vám dvěma uvaří romantickou večeři doma.
  • Pokud někdo z vás pracuje na Valentýna, zvažte schůzku na krátký oběd. Bude příliš uspěchané, aby představovalo hlavní událost vašeho dne, ale je to romantické gesto.
  • Snídaně v posteli je další klasické romantické gesto. Pokud váš partner nemá rád jídlo v posteli, prostě vyskočit z postele před ním a mít to hotové, než vstane, je laskavý akt.
  • Pokud váš manžel opravdu miluje vaření, věnujte mu dar uznání. Řekněte mu, že umíráte jíst domácí jídlo, možná si udělejte zvláštní požadavek na něco, o čem si myslíte, že by mohl udělat, pak se posaďte a sledujte, jak vaří.
  • Společné vaření může být také romantické. Pokud vydržíte trochu sýra, kupte si odpovídající zástěry.
  • Pokud se cítíte liščí, zvažte vaření pouze v zástěrách.
  • Načasování je všechno. Pokud plánujete těžké jídlo doma nebo v restauraci, najíst se pozdě. Dopřejte si společný romantický čas, než vyrazíte ven, protože po velkém jídle můžete být příliš plní a ospalí na to, abyste si poté mohli užívat společnost toho druhého.
 2. 2
  Pijte jako královská rodina. Pokud vy a váš partner pijete alkohol, pijte při této příležitosti něco hezčího než obvykle. Získejte láhev pěkného vína nebo si kupte growler od místního distributora piva. Kupte si ingredience, abyste replikovali jakýsi koktejl, který si oba užíváte, a promíchejte to jako překvapení.
  • Navrhněte nový koktejl. Pokud jste chytří, připravte si vlastní koktejl s příchutěmi, které má váš manžel rád. Pokud plánujete týden dopředu, můžete si pro speciální nápoj vyrobit vlastní likér.
  • Dejte svému koktejlu osobní jméno nebo mu řekněte, že je to afrodiziakum.
  • Pivo se nemusí cítit ležérně nebo nedovoleně. Rozhodněte se pro místně vařené pivo s vysokým obsahem alkoholu a podávejte ho v šampaňských flétnách nebo sklenicích na víno.
  • Červené víno je klasický romantický nápoj z nějakého důvodu. Veškerý alkohol lze považovat za afrodiziakum, ale červené víno je ještě více.
 3. 3
  Buďte aktivní. Den svatého Valentýna nemusí být jen večeře a omdlévání. Pokud jste s manželem venku, zvažte výlet, výlet do horolezecké tělocvičny nebo výlet na lodi. Pokud rádi tancujete společně, jděte tančit.
  • Přihlaste se do jednorázové třídy a naučte se nový druh tanečního páru.
  • Pokud jste již odbornými tanečníky v tanečním sále, zvažte romantickou týmovou aktivitu, například AcroYoga nebo třídu kontaktních improvizací zaměřenou na páry.
  • Vydejte se někam nádherně a udělejte si piknik.
  • Pokud je váš únorový sněžení, můžete společně bruslit nebo sáňkovat nebo si udělat výlet do lyžařské chaty.
  Pokud někdo z vás pracuje na Valentýna
  Pokud někdo z vás pracuje na Valentýna, zvažte schůzku na krátký oběd.
 4. 4
  Cestovat. Být na novém místě bude váš speciální den o to zvláštnější. Zarezervujte si víkendový výlet do nedalekého města nebo si vyhledejte levný let na zcela cizí místo. Udělejte z cesty součást oslav. Zabalte média, která si můžete společně užít, a zastavte se na zajímavých místech.
  • Místo létání nebo řízení zvažte, že se spolu vydáte na dlouhou cestu vlakem. Můžete sledovat romantické filmy se sluchátky na uších a jíst chutné jídlo, které si zabalíte.
  • Spát v hotelu. I když si nemůžete dovolit výlet mimo město, zvažte rezervaci pokoje v hotelu na noc. Pobyt ve vašem městě neznamená, že se musíte řídit svou běžnou rutinou.
  • Udělejte si výlet na aktivitu, kterou si můžete společně užít. Zarezervujte si denní návštěvu lázní nebo kemp u některých přírodních horkých pramenů.

Metoda 2 ze 3: vytváření atmosféry

 1. 1
  Oblečte se do toho. Bez ohledu na to, jaké rande plánujete, nošení něčeho nového nebo něčeho, co obzvláště miluje, pomůže dni cítit se výjimečně. Pokud máte na sobě šaty, zkuste to slipy nebo sukni obepínající křivky. Pokud nosíte obleky, noste dobře přizpůsobený oblek a košili s otevřenou límečkem. Rozhodněte se pro látku příjemnou na dotek, jako je hedvábí nebo samet. Pokud se neobáváte sladění dekoru, noste červenou barvu.
  • Zvažte spodní prádlo. Nosit spodní prádlo pod svým krásným oblečením bude každý krok oblékání a svlékání aktivity na Valentýna. Přemýšlejte o čistých kalhotkách nebo boxerkách, punčochách, podvazkovém pásu, řemínku nebo poprsí.
  • Oblékněte ho taky. Pokud je váš manžel typem člověka, který má rád oblečení, obejměte to. Kupte mu něco, o čem víte, že chce, nebo něco, o čem si myslíte, že by vypadal obzvlášť sexy.
  • Stejné nápady, které fungují pro vás, fungují i pro něj. Můžete mu dát oblečení, aby se předvedl, nebo něco důvěrnějšího, co si obléknete jen pro sebe. Pokud se chystáte na Valentýna na pěší túru, můžete mu dokonce pořídit atraktivní oblečení na cvičení, jako jsou lesklé šortky na kole nebo síťované tílko.
  • Pokud váš manžel dává přednost tomu, aby měl kontrolu nad svým vlastním oblečením, plánujte dopředu. Řekněte mu, že mu chcete koupit něco zvláštního, a rozhlédněte se kolem sebe online, dokud nenajdete tu správnou věc.
 2. 2
  Ozdobte nebo jděte na krásné místo. Místo, které budete trávit společně, by mělo být krásné. Můžete jít do elegantní restaurace, vyrazit na procházku při východu slunce nebo se projít po pláži při západu slunce. V závislosti na vaší estetice si můžete s manželem užít procházku komunitní zahradou, návštěvu kina ve stylu art-deco nebo návštěvu graffitovaného kanálu.
  • Pokud zdobíte doma, rozložte čisté ubrusy v tmavých nebo teplých barvách. Nalepte nějaké svíčky na svícny nebo staré lahve vína nebo si připravte plovoucí svíčky.
  • Uklidit. Nepořádek je depresivní a přikrýt ho fáborky je jako vzdát se. Pokud oslavujete doma, uklidte si svůj domov. Odložte všechny důkazy o práci.
  • Vložte květiny do vázy a kapky okvětních lístků položte na ubrus nebo do mísy plovoucích svíček.
  • Jídlo může poskytnout veškerou vůni, kterou potřebujete, ale atmosféra může přispět i nákupem voňavých květin nebo pálením kadidla.
 3. 3
  Vůně jako jídlo. Zdá se, že určité pachy zvyšují mužské sexuální vzrušení. Kupodivu většinu z nich najdete v potravinách. Vůně dýňového koláče a levandule je velmi účinná, následovaná kombinací kobliha / černá lékořice. Vůně pomerančů, levandule, koly, konvalinky, máslového popcornu, vanilky a pižma jsou také silné stimulanty.
  • Noste parfém s tóny levandule, pomeranče, pižma nebo konvalinky.
  • Upečte dýňový koláč nebo koláč s máslovou krustou s levandulovými bylinkami. Vyjměte ji z trouby těsně před večeří, aby byl dům plný vůně.
  • Připravte rumové a koksové koktejly a vypijte je černou lékořskou slámou.
  Nošení něčeho nového nebo něčeho
  Bez ohledu na to, jaké rande plánujete, nošení něčeho nového nebo něčeho, co obzvláště miluje, pomůže dni cítit se výjimečně.
 4. 4
  Přehrávejte pozitivní hudbu. Ačkoli může být lákavé jít na den svatého Valentýna do Beethovena, studie ukazují, že pozitivní hudba má pozitivní vliv na vzrušení mužů, zatímco hudba vyvolávající negativní náladu má tlumící účinek. Hrajte jazz, klasický nebo hip hop, který má pozitivní atmosféru.
  • Udržujte nízkou hlasitost, abyste mohli mluvit.
 5. 5
  Být sám. Pokud máte s manželem děti, pořiďte si chůvu a jděte ven z domu. Pokud chcete být doma, požádejte člena rodiny, aby hlídal děti, nebo zajistil přespání. Pokud žijete s spolubydlícími nebo jinými členy rodiny a nemůžete je na večer vyhnat, připravte si rande spíše ve svém pokoji než v kuchyni.

Metoda 3 ze 3: přizpůsobení

 1. 1
  Určete, jaký druh daru bude mít váš manžel smysl. Když někoho obdarujete, něco mu říkáte. Co chcete říct svému manželovi s jeho dárkem V-Day? „Miluji tě“ se snadno říká. „Miluji tě a podporuji tvůj závazek běhat každý víkend,“ nejlépe se řekne s novými běžeckými botami.
  • Zeptejte se sami sebe, zda by se mu nejvíce líbilo veřejné vyznání lásky, promyšlený domácí dárek, dokonale praktický dárek nebo dárek, který mluví o něčem, co na něm obdivujete.
  • Nezapomeňte na pohotovostní režim Valentýna. Má váš manžel rád čokoládu? Květiny? Červené víno? Šampaňské? Podvádějte na něj klasickými gesty.
  Týden nebo dva předem informujte svého manžela
  Týden nebo dva předem informujte svého manžela, že plánujete Valentýna, aby nedělal protichůdné plány.
 2. 2
  Naplňte fantazii. Pomyslete na něco, co jste vždy chtěli zažít, ale nikdy jste to neměli dělat. Zeptejte se svého manžela na jeho fantazie. Pokud je plachý nebo říká, že žádné nemá, nevzdávejte to. Podělte se o svou fantazii a dejte mu vědět, že jste o jeho otevřenosti slyšet. Můžete to udělat týdny před Valentýnem, nebo můžete zahájit konverzaci v den dne.
  • Buďte připraveni na možnost, že může mít fantazie, které považujete za hrubé nebo nudné. Poslouchejte bez úsudku a nereagujte příliš rychle.
  • Nemusíte plnit fantazii jen proto, že o ní víte. Když o tom však budete mluvit, budete mít příležitost to zvážit.
  • Pokud se rozhodnete splnit fantazii toho druhého, promluvte si o tom předem důkladně. Nepřipravujte na něj scénář bez jeho souhlasu!
  • Určete bezpečné slovo pro nové erotické pronásledování. Pokud se v kterémkoli okamžiku cítíte nepříjemně, řekněte slovo!
 3. 3
  Plánujte, ale zahrňte překvapení. Týden nebo dva předem informujte svého manžela, že plánujete Valentýna, aby nedělal protichůdné plány. Pokud má nějaké nápady, koordinujte se s ním. Část slavností můžete mít na starosti oba.
  • Neříkejte mu však každý krok vašeho návrhu. Některé prvky - dárek, speciální dezert atd. - by měly být překvapením.
  • Překvapení jsou více podnětná než rozkoše, které byly naplánovány.

Odborná rada

 • Prolomte rutinu a přidejte trochu vzrušení. Dělejte nové, vzrušující věci, které obvykle neděláte. Novinka aktivuje dobré mozkové chemikálie: dopamin a norepinefrin. Například překvapte svého manžela sexy nebo zapálenou fotografií.
 • Vyzkoušejte páry s parní jógou. Získejte náladu tím, že se budete blížit parní jógou, zdravým cvičením, skvělým smíchem a revitalizací.
 • Párty s přáteli. Obklopte se dalšími šťastnými páry. Smát se a pověsit si s podobně smýšlejícími páry je skvělá Valentýnská aktivita.
 • Vyměňte páry za masáže. Dopřejte si navzájem masáž nebo si najměte profesionálního maséra, který zajistí masáž párů.
 • Vezměte si kurz tantry. Zúčastněte se tantrického (smyslného umění lásky) sexuálního semináře, kde se naučíte lépe milovat. I když tantra může zahrnovat sex, jde spíše o spojení a intimitu.

Otázky a odpovědi

 • Jaký dárek by si vážil?
  Cokoli vychází z tvého srdce. Je to myšlenka, která se počítá.

Komentáře (2)

 • ggoodwin
  Všechny tipy byly skvělé a několik jich plánuji letos využít, díky!
 • libuse66
  Dostal jsem mnoho tipů, které mohu pro svého manžela použít na Valentýna.
Související články
 1. Jak požádat dívku, aby byla tvým miláčkem?
 2. Jak vypadat den svatého Valentýna?
 3. Jak se rozejít s někým na Valentýna?
Tento web používá cookies k analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Pokud stránky dál používáte, dáváte najevo, že s tím souhlasíte. Pro více informací navštivte naše Zásady ochrany osobních údajů.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail