Jak si užít celodenní výlet do San Diega?

Říjen jsou vrcholnými obdobími pro plánování cesty do San Diega
Září a říjen jsou vrcholnými obdobími pro plánování cesty do San Diega, protože si můžete užívat příjemné počasí s jasnými dny.

V San Diegu je toho tolik k vidění. Ale na prohlídku města máte jen jeden jediný den v ruce. Frustrovaný? Nebojte se, je toho spousta, co můžete udělat za jeden den, pokud si správně naplánujete itinerář.

Můžete si půjčit auto a vyrazit na pláž, projít se po pulzující čtvrti Gaslamp, plavit se po mostě Coronado Bay Bridge a užívat si nakupování nebo stolování v La Jolla. Ať už je váš plán jakýkoli, musíte si vše naplánovat předem, abyste se vyhnuli nejasnostem ohledně toho, kam jít a co vidět v San Diegu. Zde je návod, jak si můžete maximálně užít jednodenní výlet do San Diega.

Kroky

 1. 1
  Rozhodněte se, kdy budete chtít navštívit San Diego. Září a říjen jsou vrcholnými obdobími pro plánování cesty do San Diega, protože si můžete užívat příjemné počasí s jasnými dny.
 2. 2
  Vyberte dopravní prostředek pro cestování do San Diega a rezervujte si lístky předem. Získání lístků v jedenácté hodině během hlavní sezóny může být obtížné.
  Jak si můžete maximálně užít jednodenní výlet do San Diega
  Zde je návod, jak si můžete maximálně užít jednodenní výlet do San Diega.
 3. 3
  Vyberte si ubytování v hotelu nebo cenově dostupné ubytování v centru San Diega. Vždy je lepší vybrat si cenově dostupný nebo levný hotel v San Diegu, odkud je dojíždění na většinu turistických míst snadné a rychlé.
 4. 4
  Naplánujte si, co chcete v San Diegu vidět. Chtěli byste si užít pláže nebo navštívit hlavní turistické atrakce nebo si prohlédnout historické památky nebo směsici všeho? Jakmile víte, co chcete dělat, naplánování itineráře bude snazší.
 5. 5
  Pronajměte si auto předem, abyste mohli cestovat v San Diegu podle svého pohodlí. Tímto způsobem nebudete muset ztrácet čas na veřejnou dopravu a můžete vytěžit maximum z vašeho omezenou dobu.
 6. 6
  Na celodenní výlet se pořádně oblékněte. Oblečte se do vrstev a vezměte si s sebou mikinu, protože rána zde bývají chladná a po západu slunce je chladno.
 7. 7
  Svou cestu můžete začít návštěvou starého městského státního historického parku, který je nejnavštěvovanějším státním parkem v Kalifornii. Atmosféra na Staroměstském tržišti je vždy slavnostní a bzučivá a vrací vás v čase. Zde si můžete vychutnat lahodné místní delikatesy, příjemné zvuky mexické hudby od hráčů mariachi, barevné obchody prodávající jedinečné předměty. Existuje více než 15 historických památek, z nichž je do vašeho itineráře vhodné zahrnout Heritage Park, Old Town State Historic Park, Whaley House, Old Town State Historic Park.
  Abyste mohli cestovat v San Diegu podle svého pohodlí
  Pronajměte si auto předem, abyste mohli cestovat v San Diegu podle svého pohodlí.
 8. 8
  Zastavte se na chvíli ve světově proslulé zoo v San Diegu. Přečtěte si předem zoo, abyste přesně věděli, co chcete vidět. Je prakticky nemožné projít Zoo úplně za jeden den a máte jen pár hodin času.
 9. 9
  Užijte si skvělé jídlo. Dejte si lehký oběd na oblíbeném místě na piknik na pláži Mission. Užijte si nádherné slunné pláže s kávou, čerstvým koláčkem nebo muffinem nebo sendviči z domácího chleba z nedalekých jídel. Zde si chvíli odpočiňte a načerpejte nové síly, než se vydáte směrem k další zastávce, Balboa Park.
 10. 10
  Strávte odpoledne v parku balboa, největším městském kulturním parku v Evropě se spoustou muzeí, divadel, zahrad, starých architektonických budov, obchodů a restaurací. Opět budete muset učinit několik těžkých rozhodnutí, co zde uvidíte. Pokud jste si přečetli o parku a o tom, co všechno má v zásobě, můžete si vybrat ty, které chcete vidět. Po prohlídce parku Balboa pojedete přes 2 míle dlouhý, zakřivený most San Diego-Coronado Bay. Scénická krása, kterou si můžete vychutnat z mostu se slaným větrem svištěným v uších, je zážitek sám o sobě. Zastavte se u mostu a užijte si město odtud.
 11. 11
  Jděte na pláž coronado. Pláž je báječná místa, kde můžete sledovat, jak oranžové slunce klesá přes obzor. Pláž Coronado Beach se svou nejširší rozlohou písku nabízí spoustu prostoru, kde si můžete užít zápas volejbalu nebo pouštění draka. Pokud chcete, můžete se jednoduše projít nebo pobíhat po písku. A kdykoli budete mít hlad, dopřejte si řadu vynikajících jídel dostupných v okolních obchodech.
 12. 12
  Dokončete svůj výlet v historické čtvrti plynových lamp, která je známá svým živým a energickým nočním životem. Toto místo nabízí téměř 40 nočních míst, báječné restaurace, umělecké galerie, živá divadla, prvotřídní nákupy a střešní salonky. Vyberte si restauraci na večeři a pokud je to možné, vyberte si takovou, která má živou hudbu nebo taneční parket.
Vyberte dopravní prostředek pro cestování do San Diega
Vyberte dopravní prostředek pro cestování do San Diega a rezervujte si lístky předem.

Tipy

 • Pořiďte spoustu obrázků scenérií a zajímavých předmětů, které máte neustále!
 • Ujistěte se, že máte s sebou dostatek peněz.
 • Jednoduše věnujte pozornost svému okolí a bavte se.
 • Veďte si deník navštívených míst nebo zajímavých věcí, které se staly kolem místa, kam jste cestovali. Jen něco, co vám připomene věci, které jste dělali a viděli.
 • Vyhněte se riskantním čtvrtím, zvláště pokud jste žena, která cestuje sama.
 • Tato místa jsou jen návrhy. Pokud byste chtěli vyzkoušet něco jiného, klidně to udělejte.

Věci, které budete potřebovat

 • Vstupenky
 • Předběžná rezervace hotelu
 • Cestovní pas
 • Dobrodružný duch
 • Místní průvodci
 • Mapy
 • Tísňová čísla
 • Pronajaté vozidlo na prohlídku památek
Související články
 1. Jak prozkoumat Puerto Vallarta, Mexiko
 2. Jak cestovat do Skotska?
 3. Jak jezdit vlakem v Melbourne?
 4. Jak si užít rijád?
 5. Jak požádat o vízum do Švýcarska?
 6. Jak jít do Jiufen?
Tento web používá cookies k analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Pokud stránky dál používáte, dáváte najevo, že s tím souhlasíte. Pro více informací navštivte naše Zásady ochrany osobních údajů.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail