Tento web používá cookies k analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Pokud stránky dál používáte, dáváte najevo, že s tím souhlasíte. Pro více informací navštivte naše Zásady ochrany osobních údajů.

Jak chovat keltského draka v DragonVale?

Keltský drak je speciální dračí plemeno dostupné pouze v březnu poblíž St
Keltský drak je speciální dračí plemeno dostupné pouze v březnu poblíž St.

Keltský drak je speciální dračí plemeno, které je k dispozici pouze v březnu poblíž dne svatého Patrika pouze po omezenou dobu. Keltský drak je k dispozici poté, co jste v DragonVale dosáhli úrovně 12, a lze jej vyšlechtit pomocí Storm Dragon a jakéhokoli jiného draka Plant Element.

Kroky

 1. 1
  Ověřte, že jste v dragonvale dosáhli alespoň úrovně 12. Keltského draka lze vyšlechtit až po úrovni 12. Vaše aktuální úroveň je zobrazena v levém horním rohu obrazovky.
  • Pokud jste nedosáhli úrovně 12, klepněte na „Cíle“ a dokončením uvedených uvedených cílů postoupíte na vyšší úrovně.
 2. 2
  Klepněte na svou chovatelskou jeskyni nebo epický chovný ostrov a poté klepněte na „chovat “.
 3. 3
  Vyberte ze svého seznamu bouřkového draka a jakéhokoli jiného draka z rostlinných prvků. Příklady draků rostlinných prvků dostupných na úrovni 12 jsou Forest Dragon, Bloom Dragon, Clover Dragon a Sobí drak.
 4. 4
  Klepněte na tlačítko „chovat“ ve spodní části obrazovky. Chovná jeskyně začne blikat, aby naznačila, že se vaši draci nyní chovají.
 5. 5
  Počkejte, až bouřkový drak a drak rostlinného prvku dokončí chov. Chov keltského draka trvá 17 hodin.
  • Chcete -li proces chovu urychlit, klepněte na Chovatelskou jeskyni a poté klepněte na „Inkubovat“. Dragonvale vám dá možnost upgradovat dobu rozmnožování na 13 hodin a 36 minut výměnou za drahokamy. Chcete -li nabídku přijmout a urychlit chov, klepněte na „Ano“. Vejce keltského draka bude nyní připraveno k inkubaci v mateřské škole.
  Keltské dračí vejce je vajíčko zlaté barvy s keltským uzlem
  Keltské dračí vejce je vajíčko zlaté barvy s keltským uzlem.
 6. 6
  Po uplynutí 17 hodin se přihlaste zpět do dragonvale. Vejce keltského draka bude nyní připraveno k inkubaci.
 7. 7
  Klepněte na chovnou jeskyni a poté klepněte na „inkubovat “.
  • Pokud není keltský drak vytvořen po prvním pokusu o chov, klepněte na „Opakovat“. V některých případech možná budete muset zkusit odchovat keltského draka jednou nebo vícekrát, dokud nebude chov úspěšný.
 8. 8
  Klepněte na školku a vyberte možnost „vylíhnout“ vejce keltského draka. Keltské dračí vejce je vajíčko zlaté barvy s keltským uzlem. Váš keltský drak se nyní narodí a může být umístěn na stanoviště, které si vyberete.

Tipy

 • Kupte si keltského draka z trhu, pokud nechcete čekat, až vaši draci dokončí chov. Keltského draka lze zakoupit za 2513 drahokamů. Klepněte na „Trh“, klepněte na „Draci“ a poté vyberte možnost zakoupení keltského draka.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail