Tento web používá cookies k analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Pokud stránky dál používáte, dáváte najevo, že s tím souhlasíte. Pro více informací navštivte naše Zásady ochrany osobních údajů.

Jak nastavit modem Surfaboard Motorola?

Vezměte koaxiální kabel vycházející ze zdi
Vezměte koaxiální kabel vycházející ze zdi (podobný koaxiálnímu kabelu připojenému k vaší televizi pro vaši kabelovou službu) a zapojte jej do koaxiálního portu umístěného za modemem SURFboard.

SURFboard je kabelový modem vydaný společností Motorola. Nabízí rychlost procházení až 160 MBPS a lze jej použít téměř u všech hlavních amerických poskytovatelů kabelových internetových služeb, jako jsou Comcast, Time Warner a mnoha dalších. Stejně jako všechny ostatní kabelové modemy, i surfovací prkno Motorola se velmi snadno nastavuje a připojuje k vaší stávající internetové službě doma nebo v práci.

Kroky

 1. 1
  Připojte k modemu koaxiální kabel. Vezměte koaxiální kabel vycházející ze zdi (podobný koaxiálnímu kabelu připojenému k vaší televizi pro vaši kabelovou službu) a zapojte jej do koaxiálního portu umístěného za modemem SURFboard. Ujistěte se, že jste připojení pevně zajistili přišroubováním koaxiálního kabelu k portu modemu.
 2. 2
  Připojte modem surfovacího prkna k počítači. Vezměte internetový kabel, který je součástí balíčku modemu, a zapojte jej do portu „Ethernet“ na zadní straně desky SURFboard. Druhý konec internetového kabelu zapojte do síťového (LAN) portu na zadní straně počítače nebo notebooku.
  • Na vašem počítači bude jen jeden port, kam se tento kabel vejde, takže nebude těžké ho identifikovat.
 3. 3
  Připojte modem ke zdroji napájení. Získejte napájecí adaptér a zapojte jej do napájecího portu umístěného za modemem SURFboard. Druhý konec adaptéru zapojte do elektrické zásuvky.
 4. 4
  Zapněte modem. SURFboard zapnete stisknutím tlačítka Standby/Power v horní části. Stavové kontrolky modemu začnou blikat.
 5. 5
  Zaregistrujte a aktivujte svůj modem (surfovací prkno nebo jiný modem) u poskytovatele internetu (comcast, time warner, verizon...).
 6. 6
  Počkejte, až se rozsvítí každé světlo, začne blikat a poté zhasne. Pokud máte pouze modré blikající světlo pro downstream (kontrolka vpravo pod kontrolkou napájení), musíte kontaktovat svého poskytovatele internetu a zaregistrovat u něj svůj modem.
Jak nastavím modem Motorola SURFboard jako posilovač
Jak nastavím modem Motorola SURFboard jako posilovač?

Tipy

 • Kabelové modemy se používají pouze pro kabelové internetové služby. SURFboard nebude fungovat s DSL/širokopásmovým připojením.
 • Rychlost vašeho kabelového modemu SURFboard bude záviset na rychlosti vaší internetové služby.
 • Až budete s modemem hotovi, stiskněte tlačítko Standby v horní části nebo jej odpojte ze zásuvky, abyste šetřili elektřinu.

Otázky a odpovědi

Nezodpovězené otázky
 • Jak si změním heslo?
 • Jak nastavím modem Motorola SURFboard jako posilovač?

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail