Jak nakreslit žhavé anime nebo manga kluky?

Než se snažit vytvořit jakoukoli jinou anime nebo manga postavu
Vytváření žhavých anime nebo manga kluků není o nic těžší, než se snažit vytvořit jakoukoli jinou anime nebo manga postavu.

Vytváření žhavých anime nebo manga kluků není o nic těžší, než se snažit vytvořit jakoukoli jinou anime nebo manga postavu. Jednoduše to chce trochu doladit rysy obličeje a těla.

Kroky

 1. 1
  Načrtněte tvar hlavy. Nakreslete hlavu jako obvykle - stačí vytvořit delší obličej a mírně bodatější bradu.
  • Brada by neměla být ostrá nebo ve tvaru písmene V. Kluci anime a manga mají normální bradu, jen mírně prodlouženou.
 2. 2
  Nakreslete nos a ústa. Nos a ústa chlapů směřují spíše ke spodní části obličeje. Dávejte si však pozor, abyste nos a ústa nedostali příliš dolů.
  • To je v kontrastu s rysy anime nebo manga dívek, které mají tendenci mít své obličejové vlastnosti více soustředěné na obličej.
 3. 3
  Pečlivě určete velikost a umístění očí. Oči atraktivních anime kluků jsou často úzké a šikmé a horní víčka jsou silně obrysovaná (ale nemají řasy jako anime dívky).
  • Větší oči obvykle dávají tušit mladost a hravost, zatímco užší oči naznačují starší vzhled, jako u autoritativní postavy.
  • Pokud máte potíže s rozestupem očí, pamatujte, že oči jsou obvykle od sebe vzdáleny - to znamená, že můžete jednoduše změřit délku jednoho oka a poté mezi nimi udržovat tak velkou vzdálenost.
 4. 4
  Začněte kreslit vlasy. Hot boy může mít buď krátké nebo dlouhé vlasy, které mohou být buď upravené a upravené, nebo chundelaté a rozcuchané. Vlasy mohou vypadat tajemně nebo hravě. Experimentujte, abyste zjistili, co se vám nejvíce líbí.
 5. 5
  Nakreslete tělo a paže. Ramena by měla být široká a silná. Váš chlap může, ale nemusí být svalnatý, ale udělejte vše proporcionálně. Pokud máte potíže, vyhledejte si reference.
  • Postava chlapa závisí na umělci, ale obecně jsou široká ramena a úzký pas dvěma rysy, které tvoří lidi, kteří jsou běžně považováni za atraktivní.
 6. 6
  Načrtněte nohy. Nohy by měly být dlouhé v rozumných mezích a měly by odpovídat postavě vašeho chlapa - to znamená, že nebudete mít chlapa se super buff pažemi, ale nohy, které vypadají jako klacky. Udělejte to proporcionální.
 7. 7
  Přidejte nějaké oblečení. Mnoho atraktivních anime nebo manga kluků nosí oblečení, které ukazuje jejich těla. Běžnými příklady jsou košile a džíny na knoflíky. Možná budete chtít svému muži dát nějaké doplňky, jako je klobouk, pásek nebo kravata.
 8. 8
  Vymažte další čáry a barvy. Jakmile dokončíte kreslení svého horkého chlapa, můžete smazat všechny další řádky, které jste mohli přidat při skicování, a vybarvit ho, pokud chcete. Můžete se také rozhodnout přidat pozadí obrázku - je to zcela na vás!
Mnoho atraktivních anime nebo manga kluků nosí oblečení
Mnoho atraktivních anime nebo manga kluků nosí oblečení, které ukazuje jejich těla.

Tipy

 • Čím více se s kreslením budete cítit pohodlně, tím více se můžete vydat ze své komfortní zóny a vyzkoušet si různé styly.
 • Pokud kreslíte chlapa s dlouhými vlasy, ujistěte se, že rysy obličeje jsou od sebe vzdáleny, protože v opačném případě může být postava zaměněna za dívku.
 • Definovaná čelist dodává postavě zralejší vzhled. Silnější obočí pomáhá vypadat mužněji.

Související články
 1. Jak porozumět homestuckovým kvadrantům?
 2. Jak používat PowerPoint k vytvoření obálky knihy?
 3. Jak navrhnout vlastní záložky?
 4. Jak ukládat komiksy?
 5. Jak odstranit kryt koutku?
 6. Jak citovat encyklopedii?
Tento web používá cookies k analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Pokud stránky dál používáte, dáváte najevo, že s tím souhlasíte. Pro více informací navštivte naše Zásady ochrany osobních údajů.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail