Tento web používá cookies k analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Pokud stránky dál používáte, dáváte najevo, že s tím souhlasíte. Pro více informací navštivte naše Zásady ochrany osobních údajů.

Jak zabít německé šváby?

Chcete -li zabít německé šváby, začněte nákupem prachovky a kyseliny borité, které lze nalézt ve většině železářství. Poté stiskněte žárovku prachovky, aby nastříkala tenkou vrstvu kyseliny borité na podlahy vaší kuchyně a koupelny. V případě silného zamoření můžete do zdi vyvrtat malou díru, do které nastříkáte kyselinu boritou, kde obvykle žijí švábi. Můžete také umístit návnadovou stanici nebo lepivou past do oblastí s vysokým provozem, například za ledničku nebo kdekoli, kde najdete šváby, které vypadají jako skvrny černého pepře. Chcete -li se dozvědět, jak utěsnit trhliny, abyste zabránili německým švábům, čtěte dále!

Chcete -li zabít německé šváby
Chcete -li zabít německé šváby, začněte nákupem prachovky a kyseliny borité, které lze nalézt ve většině železářství.

Německý šváb je běžný druh švábů, který se vyskytuje v domácnostech a restauracích. Německé šváby můžete ve svém domě nebo restauraci zabít pomocí gelové návnady, návnadových stanic a lepivých pastí. Kyselina boritá je také účinný způsob, jak zabíjet německé šváby. Pokud je napadení závažné, možná budete muset použít kombinaci metod k usmrcení švábů. Umístěte návnadu do tmavých prostorů ve vaší kuchyni a koupelně, například za chladničkou, troubou a toaletou, a do kuchyňských a koupelnových skříněk.

Metoda 1 ze 3: vnadění a odchyt německých plotic

 1. 1
  Použijte gelové nástrahy. Tento typ návnady se dodává v tubě a aplikuje se stlačením trubice, aby se gel uvolnil. Naneste gel na lišty oken a dveří, za odpadkový koš a podél dveří skříně ve vaší kuchyni a koupelně. Naneste také návnadový gel pod umyvadla, kde odtoková trubka vstupuje do zdi ve vaší kuchyni a koupelně.
  • Naneste gelovou návnadu do štěrbin a prasklin vašich kuchyňských zásuvek a podél horních polic a podlahových lišt.
  • Pokud máte děti nebo domácí zvířata, nezapomeňte gel aplikovat na místa, která jsou mimo jejich dosah.
 2. 2
  Zkuste návnadovou stanici. Návnadové stanice se skládají z plastového pouzdra, které obsahuje jed. Švábi vstupují skrz malé otvory v pouzdře, aby získali návnadu. Umístěte návnadové stanice ke stěnám a do rohů v oblastech s vysokým provozem, jako je vaše kuchyň a koupelna.
  • Umístěte návnadové stanice za chladničku, mikrovlnnou troubu, troubu, toustovače, toaletu a další hlavní spotřebiče ve vaší kuchyni a koupelně. Umístěte je také pod myčku nádobí, lednici, troubu, pračku, sušičku a ohřívač teplé vody.
  • Identifikujte oblasti s vysokým provozem hledáním trusu. Trusí trus připomíná mletý černý pepř.
 3. 3
  Použijte lepivou past. Lepkavé pasti obsahují feromony, které přitahují šváby. Při vstupu do pasti v ní švábi uvíznou a udusí se. Umístěte tyto pasti také ke stěnám a do rohů v oblastech s vysokým provozem.
  • Umístěte lepivé pasti do stejných oblastí, kde umístíte návnadové stanice.
  • Nestříkejte lepivé pasti a návnadové stanice insekticidy nebo čisticími prostředky. Ty kontaminují návnady. Pokud je návnada kontaminována, pak švábi nevstoupí.
Jak mohu sám rychle zabít německé šváby
Jak mohu sám rychle zabít německé šváby?

Metoda 2 ze 3: použití kyseliny borité

 1. 1
  Kyselinu naneste pomocí prachovky. Žárovka vám umožní nanést tenkou vrstvu kyseliny borité. Stiskněte žárovku, aby se nafoukla malá vrstva prášku podél podlahy a stěn ve vaší kuchyni a koupelně. Tato vrstva by měla být pro vaše oko sotva viditelná. Neaplikujte příliš mnoho kyseliny borité. Pokud tak učiníte, švábi to dokážou detekovat a dané oblasti se vyhnou.
  • K aplikaci kyseliny borité nepoužívejte lžíci.
  • Kyselinu můžete zakoupit v místním železářství.
  • Neaplikujte kyselinu na desky, zejména tam, kde se připravuje jídlo.
 2. 2
  Aplikujte kyselinu boritou mezi vaše stěny. Do sádrokartonu vyvrtejte dostatečně velký otvor, aby se vešel do špičky žárovky. Umístěte špičku prachovky do otvoru. Stiskněte žárovku, aby se mezi vaše stěny dostala kyselina boritá.
  • Protože švábi mají tendenci žít mezi zdmi, je to účinný způsob, jak je zabít.
 3. 3
  Použijte jej v kombinaci s gelovými návnadami a návnadovými stanicemi. Nepoužívejte jej však v kombinaci s lepkavými pastmi. Pasti zabrání švábům v návratu domů, což pomáhá šířit kyselinu na další šváby.
Jak zabiju německé šváby
Jak zabiju německé šváby, které mám v mrazáku a lednici?

Metoda 3 ze 3: Prevence německých švábů

 1. 1
  Dezinfikujte povrchy ve vaší kuchyni. Odstraňte částice jídla a vyčistěte úniky na vašich pultech, stolech, dřezu, varné desce a dalších plochách v kuchyni. Nezapomeňte také zamést podlahy v kuchyni a jídelně a dalších oblastech, kde jíte alespoň pětkrát týdně, ne -li každý den.
  • Snažte se nenechávat špinavé nádobí a jídlo přes noc v umyvadle.
  • Každý večer vyprázdněte odpadkový koš a zakryjte popelník těsně přiléhajícím víkem.
 2. 2
  Potraviny skladujte ve vzduchotěsných nádobách. Mouku, cukr, sušenky, chléb, obiloviny, krekry a další potraviny skladujte ve vzduchotěsných nádobách. To zabrání švábům cítit jídlo a proniknout do vaší kuchyně.
 3. 3
  Utěsněte díry a praskliny. Pomocí expandující pěny zakryjte trhliny, otvory, štěrbiny a mezery podél dna stěn ve vaší kuchyni a koupelně. Ujistěte se, že zakryjete praskliny a praskliny kolem trubek pod dřezy ve vaší kuchyni a koupelně.
  • Rozpínací pěny můžete zakoupit v místním železářství.
  ODBORNÁ TIP

  Zkontrolujte také produkty přicházející do vašeho domova, aby neobsahovaly šváby. Švábi jsou opravdu dobří ve stopování a nabízení produktů, ať už v nákupní tašce z obchodu s potravinami nebo produktu dodaném ve stejný den ze skladu. Dokonce si můžete nevědomky nastavit plotici, zvláště pokud všechny své tašky uložíte pod umyvadlo nebo si doma necháte velkou hromadu lepenky.

Německé šváby můžete ve svém domě nebo restauraci zabít pomocí gelové návnady
Německý šváb je běžný druh švábů, který se vyskytuje v domácnostech a restauracích. Německé šváby můžete ve svém domě nebo restauraci zabít pomocí gelové návnady, návnadových stanic a lepivých pastí.

Tipy

 • Můžete také zkusit zabít šváby základní směsí cukru a jedlé sody. Smíchejte stejné díly cukru a jedlé sody a vložte do litrového víka. Také nalijte trochu vody do víka galonu. Umístěte víčka tam, kde jste viděli aktivitu plotice, ve vaší kuchyni a koupelně. Když se šváby krmí z víček, voda bude reagovat s jedlou sodou, což způsobí výbuch jejich žaludku. Zabít šváby tímto způsobem může trvat několik týdnů.
 • Podívejte se do malých spotřebičů, abyste zjistili, zda si do nich němečtí švábi našli cestu. Umístěte spotřebič do igelitového sáčku přes noc do mrazničky, aby šváby zabil. Důkladně opláchněte a omyjte.
 • Kyselina boritá má nízkou toxicitu pro domácí zvířata, děti a dospělé.
 • Pokud je napadení závažné, zavolejte deratizátora.

Otázky a odpovědi

 • Jak zabiju německé šváby, které mám v mrazáku a lednici?
  Ledničku často čistěte, zejména pod výsuvnými zásuvkami. Také vytáhněte ledničku, vyčistěte za ní a pod ní a postříkejte insekticidem. Německé šváby je těžké vyhubit, protože člověk naklade stovky vajec (i když jsou mrtvá) a rychle rostou. Profesionál možná bude muset několikrát přijít do vašeho domu, aby se jich zbavil.
 • Skoro mám zamoření a nechci, aby to spolubydlící věděl. Jak mohu sám rychle zabít německé šváby?
  Nejste vy osobně, kdo má zamoření-vy dva, pokud jste spolubydlící. Pokud vidíte šváby, je to už zamoření. Když mají dostatek jídla a prostoru, v noci se nepozorovaně potulují kolem a ven ze štěrbin, ukládají vajíčka a krmí se a vidí z nich jen malý černý trus. Možná se jich ještě můžete zbavit, ale budete si muset koupit vzduchotěsné nádoby na všechno jídlo a velké tašky Ziploc na všechny vaše věci. Budete muset postříkat všechny živé šváby jedem, vyčistit bělidlem, nastříkat do všech štěrbin, do všech skříněk a rohů umístit past na návnady a do všech elektrických zásuvek dát návnadový gel (odstraňte kryty a jed umístěte dovnitř).
 • Vyzkoušel jsem všechny tyto metody a nic nefungovalo. Co jiného mohu dělat?
  Zavolejte vyhlazovače. Švábů je velmi těžké se zbavit, a když vše ostatní selže, jsou to oni, koho je třeba zavolat.
 • Jak zabiju malé šváby venku bez poškození ptáků?
  Umístěte prášek kyseliny borité na místa, kam nechodí ptáci, například pod plazivý prostor vašeho domu nebo pod psí boudu.
 • Jsou německé šváby stejné jako chyby palmetto?
  Ne tak docela, i když dost blízko. Chyby Palmetto jsou švábi evropští, jiný druh, ale stále švábi.
 • Potřebuji vyprázdnit skříně v kuchyni, abych fumigoval pro německé šváby?
  Ano, vyprázdněte všechny skříně a nechte dveře otevřené. Pokud to neuděláte, skryjí se uvnitř nádobí a potravinových boxů, aby při fumigaci nezemřeli.
 • Mohu použít mléko s cukrem a bikarbonátem k zabíjení německých švábů?
  Některé kmeny německých švábů se přizpůsobily nechuti k sladkým věcem, takže cukrová návnada nemusí fungovat.
Nezodpovězené otázky
 • Vidím šváby mláďat v kuchyni neběhat nebo na zádech, napůl mrtvé a vypadající letargicky. Umírají?
 • Kde získám gelovou návnadu pro německé šváby?
 • Mám fretky a kočky. Jsou tyto metody v jejich okolí bezpečné?
 • Co mohu použít, abych se zbavil německých švábů?

Komentáře (11)

 • ehunt
  Je dobré vědět, že zabíjení v mrazáku je novinka.
 • franekludvik
  Je dobré vědět, co je pro lidi a domácí zvířata špatné, a stále zabíjet šváby. Je dobré vědět, že je zima zabíjí.
 • bward
  Nyní vím, s jakým typem škůdce se potýkám, a jak je odstranit.
 • eduardvalasek
  Všechny tyto nápady fungovaly jako kouzlo. Zpočátku stále přicházeli, pak začali postupně klesat.
 • magali43
  Skvělé nápady k vyzkoušení, abych nemusel přemisťovat rodinu a psy a zároveň se zbavovat těchto nevítaných hostů.
 • eschmeler
  Dozvěděl jsem se, že plotice potřebují více vodu než jídlo. To byl pro mě velký tip, protože moje dřezová trubka prosakovala. Moc jsem o tom nepřemýšlel, ale už to neuniká! Děkuju.
 • gabriela94
  Naučil jsem se, jak se jich levně a snadno zbavit.
 • gokuneva
  Úžasné. Mám spoustu švábů a nevěděl jsem, co mám dělat. Teď ano.
 • dorthybeer
  Bylo to něco, co jsem nevěděl.
 • haliewest
  To bylo velmi užitečné. Všechny ostatní články chtějí, abyste si koupili drahé spreje a tak. Díky, toto je levné řešení pro lidi, kteří nemají moc peněz.
 • selinahunt
  Dalo mi to krok za krokem pokyny, které byly snadno srozumitelné.
Související články
 1. Jak zlikvidovat tiskárnu?
 2. Jak odstranit lepkavé zbytky cenovky?
 3. Jak odlakovat nehty téměř z jakéhokoli povrchu?
 4. Jak dostat tuk z džín?
 5. Jak odstranit vosk ze skleněné desky stolu?
 6. Jak složit ubrousek s kapsou?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail